Rreth nesh

Magazina TiraneMe një eksperiencë 15 vjeçare në sektorin e tregëtise dhe shpërndarjes të materialeve elektrike dhe të ndriçimit, Sali Elektrik tani është lider ne treg me prezence te rendesishme ne gjithe territorin e Shqiperisë. Aktiviteti i kompanisë përqëndrohet në këto fusha kryesore: furnizime elektrike industriale dhe civile, elektrike, automatizimin industrial, tensionit të ulët dhe të mesëm, produkte automatizimi në shtëpi për sisteme fotovoltaike, kabllo, networking, Teknologjitë e Informacionit dhe Komunikimit, CCTV dhe mbikqyrje video, telefoni, ndriçim (shtëpiak dhe industrial, publik dhe privat, urban-rezidencial).

 
Produktet

Ne ndertim

 

rat, dolor arcu ultricies purus, pharetra tristique arcu dolor gravida lorem. Sed risus turpis, molestie non luctus sed, volutpat ac dui. Cras vestibulum pharetra leo, eget tincidunt ante pharetra sit amet. Vivamus tincidunt, lacus commodo dictum aliquet, nisl nisl elementum elit, eu sodales urna lorem eu arcu. Vivamus bibendum, purus at scelerisque malesuada, purus magna egestas massa, sed adipiscing nisi nisl id est. Vivamus ultrices placerat arcu id lacinia.

 
Partneret

 

Sali Elektrik bashkepunon prej vitesh me nje numer te madh partneresh nderkombetare, duke garantuar cilesine dhe çmimin me te mire per klientet. Partneret tane jane lidere ne sektoret e tyre dhe te gjithe zoterojne çertifikata cilesie per produktet e tyre.

 
Image Caption
Image Caption
Image Caption